___ Servis

Proč se rozhodnout pro spolupráci právě s námi?

 

Čerpáme z know-how které vychází z více než dvanáctiletých zkušeností spolupráce z nadnárodními společnosti v odvětví výrobního sektoru pro AUTOMOTIVE.

 

Šetříme váš čas v oblasti plánování a realizace preventivních servisních prohlídek, díky kterým budete předcházet vzniku aktivních závad na vašich výrobních linkách a strojních zařízení. Právě tyto poruchy zastavují vaší výrobu a stojí tak vaší firmu nemalé finanční prostředky.

 

Díky systému našich preventivních servisních prohlídek vašeho strojního zařízení může být personál vaší strojní údržby tam, kde ho opravdu potřebujete a věnovat se činnostem na které je primárně určen.

Náš mobilní tým tvořený z proškolený techniků je vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu

___ Naše činnost

Dokážeme vám pomoci s montáží prvků, které usnadňují práci na vašem pracovišti a šetří výdaje vaší společnosti.

 

V odkazech uvedených níže můžete najít informace o příkladech z naší praxe, ale můžete nás kontaktovat s jakýmkoliv požadavkem a my se pro vás pokusíme najít optimální řešení.

___ LED osvětlení
___ Datové sítě

Zářivkové trubice které věčně problikávají a nebo nesvítí vůbec, dokáží nepříjemně potrápit nejen tým údržby, ale také operátory kteří potřebují ke své práci velmi dobré světelné podmínky na kterých také závisí kvalita výstupu jejich práce a také jsou tu velice důležitou otázkou provozní náklady, například na staré výbojkové svítidla které mají ve většině případů 400W a jejich provoz je vzhledem k světelným výkonům který poskytují velice nehospodárný.

 

Dokážeme pro vás udělat návrh na výměnu vašich starých svítidel za nové bezúdržbové LED osvětlení, které také vyniká velmi nízkými provozními náklady, včetně výpočtu doby návratnosti investice.

Sběr dat z vaší výroby je velmi důležitým faktorem pro zvyšování efektivity výrobního procesu a tvorbu statistik, ale také pro ukládání dat o produkci pomocí systémů traceability a nevyhnutelně se blížícího fenoménu kterým je digitalizace výroby, díky kterému budete mít přehled o produkci každé linky prakticky online pomocí monitoru na kterým uvidíte zpracovaný přehled dat z vaší výroby.

 

Naše společnost dokáže s vaším IT oddělením najít nejefektivnější řešen pro rozvod datových sítí, při kterém používáme certifikované kabely spadající do kategorie 6 a výše.

___ Bezpečnost

___ Kamerové systémy

        pro strojové vidění

Dokážeme implementovat nové systémy bezpečnosti na vaše zařízení.

 

Používáme bezpečnostní prvky značek SICK, KEYENCE, ALLEN BRADLEY,

PILZ, ale dokážeme se přizpůsobit vaším požadavkům.

Navrhneme pro vás optimální řešení kontrolních kamerových systémů, díky bohatým zkušenostem s Kamerovými systém Cognex,Keyence,Omron a Sick ve spektru od složitého odměřování až po lehké aplikace které spočívají například v kontrole přítomnosti dílů pomocí použití kamerového checkeru.

___ Konstrukce

___ Elektroinstalace

V naší praxi běžně využíváme služby externí konstrukční kanceláře, díky které vám můžeme pomoc i s výrobou nástrojů, kontrolních přípravků a jednoduchých montážních stanic dle vaší specifikace.

Nabízíme komplexní služby v oblasti elektroinstalací od projektu přes montáž až po revizi.

 

-Průmyslová elektroinstalace

-Elektroinstalace silnoproud

-Elektroinstalace slaboproud

-EZS Elektronická zabezpečovací signalizace

-CCTV kamerové systémy

-Zapojování strojů a zařízení

-Servisní činnost v oblasti elektroinstalací

___ Výroba rozvaděčů

___ Sensorika

Vyrobíme pro vás rozvaděč podle vaší provozní dokumentace.

 

Nebo můžete využít naše služby od návrhu, přes tvorbu dokumentace v programu E-plan až po finální montáž.

Díky bohatým zkušenostem z oblasti elektroinstalace strojů, sensoriky a systémů pro měření a regulaci pro vás dokážeme navrhnout nejlepší řešení pro vaší sensoriku v oblasti kontroly přítomnosti, odměřování, kontroly pozic pneumatických prvků, kódování, zapojení sensoriky nástrojů a palet pro vaši výrobu systémem HARTING.

 

Budeme s vámi od vytipování sensoru až po konstrukci držáku na jeho instalaci a následné připojení a přidání do programu řídícího systému PLC.

Pomůžeme Vám s montáží prvků, které usnadňují práci na Vašem pracovišti a šetří výdaje Vaší společnosti.

© 2017 by RNS apps  Všechna práva vyhrazena.

O společnosti

Servis

Služby